Klej BONATERM

Klej BONATERM to produkt przeznaczony głównie dla przemysłu obuwniczego. Stosuje się go do produkcji obuwia, łączenia poszczególnych części. Niemniej jednak znalazł zastosowanie także w przemyśle motoryzacyjnym, szczególnie do napraw tapicerki samochodowej. Klej BONATERM składa się z wysokiej jakości żywicy reaktywnej i kauczuków syntetycznych. Sposób stosowania kleju, jest dokładnie wyjaśniony przez producenta na opakowaniu produktu. Należy go nakładać za pomocą pędzla. Klej BONATERM posiada wiele atutów. Nie straszne są mu wysokie i niskie temperatury. Łączy się z podłożem doskonale i jest uniwersalny, bo można go stosować do sklejania wielu przedmiotów. Dzięki temu produktowi można naprawić obuwie, wykonać wiele prac tuningowych we wnętrzu samochodowym, wymienić podsufitkę, boczki, pianki, wykładziny. Bez trudu sklei skórę naturalną i sztuczną do podeszew z gumy. Skleja także materiały tekstylne i drewnopochodne. Zakres jego zastosowań jest bardzo szeroki i nie sposób wymienić wszystkie. To chyba wystarczający powód na to, żeby dokonać jego zakupu.

Remont, zmiana deski rozdzielczej (kokpitu) • bezpieczeństwo

Deski rozdzielcze (kokpity) • bezpieczeństwo

Realizując ekskluzywny projekt zmiany wizerunku wnętrza samochodu, obszycie deski na nowo, materiałem odpowiednim dla całości podniesiemy walory estetyczne kabiny. Śmiało możemy powiedzieć, że nowa tapicerka bez pokrytej skórą deski rozdzielczej jest nie pełna. Nie dotyczy to wyłącznie kosztownych zleceń realizowanych w profesjonalnych samochodowych pracowniach tapicerskich zajmujących się tapicerkami skórzanymi. Zmiana kolorystyki wnętrza w popularnym tuningu optycznym może opierać się na tańszych od skóry materiałach, co więcej kolorystyka skajów samochodowych jest znacznie bardziej rozbudowana. Czytaj dalej Remont, zmiana deski rozdzielczej (kokpitu) • bezpieczeństwo

Kleje tapicerskie.

klej tapicerski sar 306
super kleje tapicerskie

Czy wiesz jakie odpowiednie kleje stosować do klejenia tkanin, derm czy Alcantary?

Kleje tapicerskie różnią się składem i zastosowaniem. Każdy materiał tapicerski klei się innym klejem. Czym innym kleimy dermę do deski samochodowej (kokpitu/podszybia)  a czym innym dzianinę na płytę sufitu.  Czym kleić  Alcantarę a jakim klejem skórę? Od tego jak dobrze dobrany  zastosujemy klej będzie zależała jakość wykonanej przez nas usługi tapicerskiej. Na rynku znajdziemy ofertę kilkudziesięciu klei które możemy zastosować w tapicerstwie. Tutaj przedstawimy kilka które zostały sprawdzone w wielu zakładach tapicerskich. Czytaj dalej Kleje tapicerskie.